D.P.S. GRABIE

Get Adobe Flash player

PODZIĘKOWANIE

 

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
Nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."
Jan Paweł II

 

Składamy Serdeczne podziękowania dla wszystkich naszych DARCZYŃCÓW za wsparcie materialne i finansowe przekazane w 2022 r. Naszemu Domowi.
Dzięki ofiarności ludzi dobrej woli możliwa jest realizacja naszych zamierzeń i celów.
Nasi podopieczni cieszą się z każdych ofiarowanych darów.
Dziękujemy za pomoc, życzliwość, zrozumienie i ofiarność.
Pamiętamy w codziennych modlitwach o naszych darczyńcach.

Z poważaniem
Dyrektor i Podopieczni
Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży
w Grabiu

Grabie, 02.01.2023 r.

Nasi podopieczni miło spędzają czas podczas tegorocznych wakacji. Biorą czynny udział w grach i zabawach na terenie domu. Organizowane są również jednodniowe wycieczki. Dotychczas byliśmy w Bożejewiczkach, we Wrocławiu, Myślęcinku, Przyjezierzu oraz w Wielkiej Nieszawce.
W Bożejewiczkach poznaliśmy kulturę życia na Dzikim Zachodzie, a to za sprawą Westernowskiego Miasteczka u Silvereda City. We Wrocławiu mieliśmy okazję przyjrzeć się różnym gatunkom zwierząt w ZOO, również zwiedzanie Afrykarium na długo zostanie przez nas zapamiętane, zwłaszcza wodny tunel. Swoim pięknem zachwycił nas także Ogród Japoński.
Kolejny wyjazd został zorganizowany do Leśnego Parku i Kultury i Rozrywki w Myślęcinku. Niestety pogoda pozwoliła nam tylko na wejście do Ogrodu Zoologicznego i Terrarium. Zamiast do Parku Rozrywki Zaginiony Świat pojechaliśmy do Family Park w Bydgoszczy, gdzie zabawy nie było końca. Ponadto już dwukrotnie udało się zorganizować wyjazd nad jezioro do Przyjezierza oraz na Basen Olender w Wielkiej Nieszawce.

Logotyp